Paweł Dudek

Zofia Dzik

Miałam możliwość współpracy z Pawłem na przestrzeni ostatnich 15 lat tak w obszarze biznesowym, społecznym, a także i akademickim.

Jestem pod wrażeniem jego rozwoju, zdolności dostrzegania i definiowania potrzeb, łączenia ludzi i dzielenia się wiedzą. Widzę, jak procentuje jego różnorodne< doświadczenie w przeprowadzaniu zmian i w realizacji złożonych projektów, zarównotak na rynku polskim, jaki i europejskim, w połączeniu

z solidną wiedzą teoretyczną i systematyką różnych zagadnień.

Odpowiedzialny, zawsze przygotowany, otwarty, konkretny, o wysokiej kulturze
pracy.

Lubię dobrze ustawioną poprzeczkę tego, co nazywam profesjonalizmem i dlatego cenię pracę z Pawłem. Zofia Dzik

Joanna Heidtman

Joanna Heidtman

Paweł zaprosił mnie wiele lat temu do prowadzenia wykładów dla liderów i stało się to początkiem wielowymiarowej współpracy. Instytucja, bo przez te wszystkie lata zachowuje niezwykłą zdolność do łączenia tematów, ludzi, inspirowania się nowymi zjawiskami w biznesie i inspirowania innych by się uczyć, poznawać, eksperymentować. Mam wiele szacunku do Jego pracy jako praktyka (zwłaszcza zarządzania zmianą w organizacjach) i wiele wdzięczności za to, co robi tworząc przestrzeń merytorycznych spotkań, rozmów i dyskusji. Fascynuje mnie Jego niewyczerpana ciekawość poznawcza, życzliwość i energia. Wiem, że jeszcze wiele projektów zrobimy razem i że każdy będzie zawierał element nowej wiedzy, innej perspektywy i niebanalnych rozwiązań, właśnie dzięki Pawłowi.

dr Joanna Heidtman, psycholog, konsultant. HEIDTMAN & PIASECKI. Joanna Heidtman

Dariusz Użycki

Dariusz Użycki

Mam przywilej obserwować zawodowy rozwój Pawła od wielu lat. Zawsze zwracała moją uwagę jego niezależność myślenia, samodzielność
i zorientowanie na skuteczność stosowanych rozwiązań. Czy to w jego własnym przypadku, czy firm i ludzi, których wspiera

i zorientowanie na skuteczność stosowanych rozwiązań. Czy to w jego własnym przypadku, czy firm i ludzi, których wspiera.

Ogromne znaczenie ma też jego wysoka kultura osobista i sposób traktowania innych. Dariusz Uzycki

Paweł Dudek

Józef Wancer

Pamiętam, gdy spotkałem się z Pawłem w roku 2010, po jego powrocie z programu w Harvard Business School. Rozmawiając o pomysłach i planach na kolejnym etapie jego kariery, powiedziałem, że mocno stoi na dwóch nogach – jest man of start-up's i agent of change.

Spotykając się z Pawłem później, obserwowałem jego działania w obszarze zarządzania zmianami i jak to dziś mówią młodzi ludzie – widać, że Paweł „umie w zmianę”, a co więcej, bardzo lubi tego typu projekty i wyzwania. Umie budować koalicje, zjednywać ambasadorów nowych pomysłów i wdrażać z powodzeniem nowe rozwiązania.

Jestem przekonany, że jego wiedza i doświadczenia w roli mentora są warte
polecenia Józef Wancer